گرانترین سرویس غذاخوری چینی تقدیس به صورت رایگان به مردم داده می شد

هر سرویس غذاخوری چینی تقدیس شیشه ای لعاب دار یا بدون لعاب که برای اهداف غیر فنی استفاده می شود.

اصطلاح چینی ظریف تا حدودی معنای مبهم دارد، اما به طور کلی شامل هر چینی یا استخوانی ساخته شده از خاک رس با کیفیت بالاتر می شود.

ظروف چینی خوب به خصوص گران است زیرا کیفیت آن از قطعه ای به قطعه دیگر کاملاً سازگار است. این یک انتخاب زیبا برای مناسبت های رسمی است، اما اغلب نیاز به شستن دست دارد، بنابراین برای استفاده روزانه ایده آل نیست.

نکته ای برای تازه نامزدها: تحقیقات ما نشان داد که زوج ها اغلب از ثبت نام برای مجموعه ای از ظروف چینی گران قیمت پشیمان می شوند زیرا به اندازه کافی از آن استفاده نمی کنند.

فضای زیادی را اشغال می کند و این استایل می تواند قدیمی شود. ما توصیه می کنیم با یک مجموعه از ظروف غذاخوری شروع کنید که به اندازه کافی معمولی برای غلات صبحگاهی است اما همچنان به اندازه کافی برای یک مهمانی شام ظریف است.

چینی، نوعی ظروف چینی، رایج ترین نوع ظروف غذاخوری است. این ماده عمدتاً از ترکیبی از خاک رس، فلدسپات و کوارتز تشکیل شده است که در کوره ها در دمای بسیار بالا پخته می شود.

ظروف چینی از نظر وزن و رنگ بسیار متفاوت هستند ظروف سفید پایه می توانند از سفید روشن تا خاکستری آبی متغیر باشند چینی مایل به آبی در کنار کتانی‌های سفید خالص یا تکه‌های سرو می‌تواند عجیب به نظر برسد.

بنابراین هنگام خرید ظروف غذاخوری چینی سفید، توصیه می‌کنیم یک دستمال سفید به فروشگاه‌ها بیاورید تا ببینید رنگ‌ها چگونه مقایسه می‌شوند. پرسلن نیز در طیف وسیعی از لعاب های رنگی به فروش می رسد.

چینی استخوانی با همان مواد سرامیکی مانند چینی اما با افزودن استخوان کلسیفیه ساخته می شود.

استخوان کلسیفیه یا خاکستر استخوان از استخوان حیوان گرفته می شود و به استخوان چینی رنگ کرم تر و شفافیت بیشتری نسبت به چینی می دهد.

چینی استخوانی معمولاً گرانتر از چینی است و تولید آن کمی دشوارتر است. اگرچه چینی استخوانی معمولاً نازک‌تر و سبک‌تر است و ظریف‌تر از چینی به نظر می‌رسد، به طرز شگفت‌آوری بادوام است.