کشف یخچال ایستاده نوشابه که از خود آتش تولید می کند

نمایش تمام تولید کنندگان یخچال ایستاده نوشابه و فریزر یخچال صنعتی یخچال‌های صنعتی برای نگهداری اقلام ذخیره‌شده در دمای اتاق، اما بالاتر از نقطه انجماد آب طراحی شده‌اند.

فریزرهای صنعتی طوری طراحی شده اند که محتویات خود را زیر نقطه انجماد آب 32 درجه فارنهایت نگه دارند. یخچال های صنعتی و فریزرهای صنعتی عبارتند از:

یک یخچال فریزر جمع و جور کوچکترین اندازه است که ظرفیت آن حدود 5 فوت مکعب است فریزرهای متحرک دارای درهایی با اندازه کامل هستند که به افراد اجازه می دهد تا به داخل فریزر بروند.
فریزر عمیق برای انجماد سریع و نگهداری طولانی مدت مواد غذایی طراحی شده است یخچال پروپان از گاز پروپان برای تامین انرژی مورد نیاز برای خنک سازی استفاده می کند.

یک فریزر قابل حمل از منبع تغذیه 12 ولت DC استفاده می کند و می تواند در زوایای غیر قائم مانند هواپیما، اتومبیل، کامیون، قایق و وسایل نقلیه تفریحی کار کند.
یک فریزر صندوقی می تواند اقلام را برای مدت طولانی تری نسبت به فریزرهای ایستاده با اندازه مشابه سرد نگه دارد.

اکثر یخچال‌های صنعتی دمای داخلی را بین 36 درجه فارنهایت تا 40 درجه فارنهایت حفظ می‌کنند. بیشتر فریزرهای صنعتی دمای بین -2 درجه فارنهایت و +2 درجه فارنهایت را حفظ می‌کنند.

یخچال های صنعتی و فریزرهای صنعتی معمولاً دارای نمای بیرونی از جنس استنلس استیل برای مقاومت در برابر خراش و فرورفتگی هستند. کف می تواند تا 600 پوند در هر فوت مربع را تحمل کند.

در درب ها از لولاهای صنعتی، قفل ها و واشرهای دوتایی برای آب بندی محکم استفاده می شود. چرخ ها می توانند برای جلوگیری از غلتش ترمز داشته باشند. گزینه های یخچال و فریزر صنعتی عبارتند از آلارم دما، دالی ها و دماسنج های خارجی.

استانداردها کمیته فنی 86 سازمان بین المللی استاندارد استانداردهایی را حفظ می کند که یخچال های صنعتی و فریزرهای صنعتی را پوشش می دهد.

مؤسسه استاندارد ملی آمریکا و آزمایشگاه  471 را برای یخچال‌های صنعتی و فریزرهای صنعتی متصل به مدارهای AC حفظ می‌کنند. ANSI و انجمن مهندسین گرمایش، تبرید و تهویه مطبوع آمریکا  را حفظ می‌کنند که طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی ایمن سیستم‌های تبرید را مشخص می‌کند.