نمایندگی فروش مس سرچشمه

آیا می دانید معدن مس سرچشمه در کدام شهرستان واقع شده است و از چه سالی بهره برداری از آن آغاز گردید؟ اگر قصد خرید عمده از منابع این معدن دارید باید با نمایندگی و عاملین فروش در ارتباط باشید.
بزرگترین و شناخته شده ترین معدن مس در ایران که یکی از معادن و ذخایر بزرگ ظروف مسی ورکاده در دنیا نیز به شمار می رود، مس سرچشمه است. آیا می دانید روزانه چند تن سنگ مس از آنجا استخراج می شود.

معدن مس سرچشمه
این معدن در شهرستان رفسنجان واقع در استان کرمان قرار دارد و یک معدن دولتی به شمار می رود که زیر نظر سازمان صنایع ملی مس ایران فعالیت می نماید. ذخایر مس این معدن در حدود یک میلیارد و دویست میلیون تن برآورد شده است که البته این برآورد به صورت سنگ مس و ناخالص می باشد.

شروع به کار این معدن از سال 1380 بوده است و برآورد استخراج روزانه از آن چیزی حدود چهل و یک هزار تن می باشد.

 

قابل ذکر است که اشاره کنیم مس سرچشمه، در زمره بزرگترین معادن رو باز دنیا به شمار می رود که سالانه حدود 14 میلیارد تن مس از این معدن عظیم بهره برداری می شود.
فروش انواع شمش مس یا فلز مس با عیارهای مختلف بهره برداری شده از این معدن معمولاً توسط نمایندگی و شرکت های دولتی معتبر صورت می گیرد که همیشه در تمام کشور قیمت اولیه و پایه یکسانی دارند و در نهایت قیمت ها با توجه به هزینه های جانبی یا تعداد واسطه ها تا زمان رسیدن بار به دست مشتری نهایی بسیار متفاوت خواهد بود.

خریداران یا کسانی که در زمینه صادرات مس فعال هستند و قصد خرید دارند، بهتر است با نمایندگی های مستقیم و نه واسطه های فروش در تماس باشند تا از این طریق و حذف هزینه های اضافی سود مناسب تری را به دست آورند.