مرکز خرید انواع مفتول مس

انواع مفتول مسوار از نظر قطر به چند دسته کاربردی تقسیم می شوند؟ در مرکز خرید این مفتول ها قیمت ها به صورت روزانه اعلام و معمولاً در حجم های بالا به فروش می رسند.

شاید عده زیادی از روی بی اطلاعی بین سیم و مفتول مس تفاوت قائل شوند و گمان کنند دو محصول کاملاً مفتاوت باشند، در حالی که مفتول همان سیم مسی با ضخامت و اندازه بزرگتر می باشد که تمام مراحل تولید آنها در کارخانه شبیه به یکدیگر می باشد مگر اینکه سیم یا مفتولی با خصوصیات ویژه تولید شود، مانند سیم مسی لاکی که یک نوع سیم عایق شده است.

انواع مفتول مسی بر حسب ضخامت

بیشترین کاربرد سیم و ظروف مسی اصفهان در صنایع الکتریکی جهت ساخت برخی محصولات یا سیم کشی های ساختمانی می باشد. اما برای هر مورد بر حسب نیاز و کاربرد سیم ها باید با اندازه های مخصوص به کار برد.
به طور کلی مفتول های مسی را از نظر ضخامت و قطر می توان به سه دسته تقسیم بندی نمود:

  • مفتول مسی تولید شده با قطرهای کمتر از 0.5 میلی متر
  • مفتول های مسی دارای قطری بین 0.5 تا 6 میلی متر
  • مفتول مسی با قطرهای بالای 6 میلی متر

این نوع مفتول ها با توجه به ضخامت تولیدی کارکردهای متفاوتی دارند و در کارخانه نیز معمولاً به دو شکل قرقره ای و جعبه ای بسته بندی می شوند.

خرید مفتول مس

خریداران مفتول های مس اغلب شرکت های تولید کننده وسایل الکتریکی، اداره برق، تعمیران کاران و پیمانکاران ساختمانی می باشند که معمولاً به صورت تناژ و با حجم زیاد انواع مفتول ها را سفارش می دهند.

به همین علت مرکز خرید مفتول ها را باید خود کارخانه ها اعلام کرد زیرا اکثر افراد به صورت مستقیم از خود کارخانه یا نمایندگی فروش آنها خرید می کنند.

قیمت کارخانه بر حسب تناژ خریداری شده متفاوت است و هر اندازه میزان سفارشات بالاتر باشد، قیمت خرید بشقاب شیرینی خوری مسی نیز پایین تر خواهد بود.

البته خرید از نمانیدگی فروش در حجم های پایین یکی از راه های مطمئن با قیمت پایین تر از بازار می باشد که بهترین مفتول ها را در کمترین زمان ممکن برای شما فراهم می آورند.