قیمت هر کیلو ورق مس باهنر

آیا می دانید ورق مس در کدام بخش از مجتمع عظیم باهنر تولید می شود؟ از آنجایی که انواع ورق های مسی تولید این کارخانه به کشورهای دیگر صادرات می شود، قیمت هر کیلو از آنها با توجه به نوع مصرفشان متفاوت خواهد بود.
کارخانجات مس شهید باهنر کرمان از دهه هفتاد خورشیدی در زمینه تولید انوع ورق ها آغاز به فعالیت نمود، البته فعالیت در این سال به صورت کامل بود چرا که قبل از آن نیز یعنی در سال 67 اولین کارخانه تولیدی این مجتمع راه اندازی شده بود.

تولیدات این مجتمع در پنج کارخانه، ریخته گری، ظروف مسی دست دوم اصفهان، اکستروژن، نورد و پولکسازی مورد بهره برداری قرار می گیرد، تمامی محصولاتی مسی این کارخانه از جمله ورق مسی در کارخانه نورد این مجتمع تولید می شود.

انواع تولیدات کارخانه نورد باهنر

در این کارخانه ورق مسی، ورق برنجی و ورق های آلیاژی دیگر تولید و به بازار مصرف ارسال می شود، تولیدات این کارخانه تنها در بازار داخلی مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه به بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی مانند انگلستان، فرانسه، اسپانیا، چین، تایوان و کویت صادر می شود.

علت بالا بودن تقاضا از سوی کشورهای برای خرید ورق های مسی و دیگر محصولات این مجتمع (تسمه، فویل، لوله و مقاطع) بالا بودن سطح کیفی و عیار مواد اولیه تولید، استفاده از دستگاه های بسیار پیشرفته و در نهایت تولید بهترین محصولات صنعتی با بیشترین کیفیت در آسیا می باشد.

مشخصات کاربردی ورق مسی

ورق و تسمه های مسی بر خلاف تصور و انتظارات کاربردهای بسیار فراوانی در صنایع مختلف دارند. بیشترین کاربرد این ورق ها در صنایع خودروسازی جهت تولید رادیاتور می باشد که درصد قلع موجود در این ورق ها بین 0.12 تا 0.18 درصد و فسفر 0.007 تا 0.018 درصد است.
از دیگر کاربردهای آن می توان به ساخت صنایع دستی، ظروف مسی رستورانی، صنایع الکتریکی و صنایع کشش عمیق اشاره نمود.

ورق های تولیدی این کارخانه از طریق دفاتر فروش این مرکز با قیمت های تعیین شده با بازارهای داخلی و خارجی ارسال می شود. معمولاً قیمت هر کیلو ورق مس این مجتمع با توجه به درجه کیفی، ضخامت ورق و بازار مصرفی که ممکن است داخلی یا خارجی باشد تعیین می شود.
کسانی که قصد خرید تناژهای بالا را دارند باید با بخش فروش مجتمع تماس بگیرند و از قیمت ها مطلع شوند. در نهایت جهت خریدهای جزئی انواع ورق مسی ایرانی و خارجی با برندهای تولیدی مختلف و اطلاع از قیمت ورق مس می توانید با مراکز فروش آنلاین در ارتباط باشید.