قیمت به روز مفتول های مسی

مفتول های مسی یکی از فرآورده های مهم و پر مصرف در عرصه صنعت می باشد. این محصول امروزه در بازار های سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد.

امروزه فلز مس یکی از فلزات مهم در بازار به شمار می رود. این فلز با وجود اینکه از زمان های بسیار قدیم شناخته شده بود، اما کاربرد های آن در مقایسه با عصر فعلی بسیار محدود بود است. مس دارای قرآورده ها و محصولات بسیار گسترده ای می باشد که هر کدام از آن ها در حوزه صنعتی متفاوتی کاربرد دارد.

از جمله کاربرد های آن می توان به صنعت سیم و کابل 2*6 مسی مفتولی اشاره کرد. این صنعت بسیار گسترده و وسیع می باشد و به مراتب حوزه کاری گسترده ای نیز دارد.

مفتول مسوار در این دسته ای دارند. از کاربرد های دیگر آ« می توان در ساخت موتور ها و ابزار تشعشات مایکروویو ها اشاره کرد. البته مس در حوزه های دیگری همچون ساخت لوازم تزیینی و لوازم آشپرخانه همانند ظروف مسی و قابلمه مسی و بشقاب مسی و سایر وسایل نیز کاربرد دارد.

کاربرد مفتول مس

مفتول های مسی دارای سایز ها و قطر های متنوعی هستند. این مفتول ها در انواع سیم های موجود در وسایل الکتریکی وجود دارند، و علاوه بر آن از این مفتول ها برای جبران خوردگی قطعاتی همچون قطعات کشتی ها و یا موتور های بخار استفاده می شود.

البته این کابل مسی سه فاز زمینی کاربرد های بسیار زیاد تری نسبت به موارد ذکر شده دارند، می توان گفت این مفتول ها در صنایع الکتریکی بسیار لازم و حیاتی هستند.