فروش عمده ورق نازک مس در تهران

میزان تقاضا و سفارش کدام صنایع برای خرید ورق های نازک مسی بیشتر است؟ قیمت فروش عمده این نوع ورق مس در بازار تهران بسیار مناسب و می توان با تناژها بالا خریداری نمود.
امروزه مس و آلیاژهای آن در صنایع مختلف کاربردهای بسیار زیادی دارند و معمولاً بعد از آهن و آلومینیوم، مس بیشترین میزان استفاده و کاربرد را در صنعت و ساخت و ساز به خود اختصاص داده است.

کاربرد فلز مس در صنایع مختلف

از فلز مس محصولات بسیاری مانند انواع کابل مسی سه فاز زمینی، مفتول، شمش و ورق های مسی تولید می کنند که سهم ورق مس نسبت به دیگر محصولات در صنایع بیشتر است، البته حدود 70 درصد از مس استخراجی به سیم و مفتول مسوار جهت مصارفت اکتریکی به کار گرفته می شوند. شمش مس که به عنوان یک ماده اولیه در کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد یا به کشورهای دیگر صادر می شود.

مفتول و سیم مسی نیز در صنایع الکتریکی و ساخت لوازم برقی بکار برده می شوند اما ورق های مسی در صنایع مختلف با توجه به اندازه و ضخامت تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند.

فروش ورق مس

ورق نازک مسی

ورق های مس به صفحه هایی ساخته شده از جنس مس اطلاق می شود که با ضخامت های مختلفی تولید می شوند، امروزه علاوه بر ورق های ساده و قدیمی، انواع مختلفی از ورق های طرح دار و رنگی مسی نیز در بازار عرضه می شوند که اغلب برای ساخت کارهای هنری کاربرد دارند.
ورق های مسی ضخامت های مختلفی دارند، به عنوان مثال برخی از ورق ها در صنایع ساخت لوازم خانگی یا خودروسازی به کار برده می شوند که ضخیم هستند و ضخامتی بین 0.3 تا 0.15 میلیمتر دارد.

اما یک سری از ورق ها با نام ورق نازک مس در بازار خرید و فروش می شود که با ضخامت بین 0.5 تا 0.1 میلیمتر دارند و بسیار قابل انعطاف هستند.
این نوع از ورق های مسی با یک چاقو یا قیچی کوچک به راحتی برش می خورند و عملیات لحیم کاری به راحتی روی آنها انجام می گیرد.

قیمت ورق نازک مس

فروش ظروف مسی رستورانی در بازار تهران و بسیاری از بازار شهرهای دیگر به صورت عمده و با تناژهای بالا صورت می گیرد اما باید گفت که بازار فروش مس در تهران از رونق بیشتری برخوردار است و تقاضا در این بازا بیشتر می باشد.
از این رو قیمت ورق نازک مسی که عموماً جهت ساخت مجسمه یا لوازم تزیینی به کار می رود در بازار تهران به مراتب ارزان تر است و به راحتی می توان انواع نمونه های آن را تهیه نمود.