فروش انواع شمش مس صادراتی

انواع شمش های مس با کیفیت ها و سایز های مختلف در کشور تولید می شوند. یکی از انواع آن ها ظروف مسی قلم کاری صادراتی است، که خرید و فروش آن در داخل کشور نیز انجام می شود.
مس فلزی است که از زمان قدیم مردم آن را کشف کرده بودند و از آن در مصارف مختلفی استفاده می کردند. می توان گفت از همان دوران مس در کار های تقریباً صنعتی و مربوط به صنعت به کار برده می شد و با گذشت زمان دایره ی مصرف آن بیشتر شد. امروزه با پیشرفت علم و صنعت حوزه کاربردی فلز مس بسیار گسترده شده است. این فلز دارای محصولات متنوعی است که کاربرد های متفاوتی دارند. از انواع این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مفتول های مسی
  • شمش های مسی
  • انواع ورقه های مسی
  • لوله های مسی

هر کدام از موارد بالا حاصل مس خالصی است که از معادن استخراج می شود. و هر کدام از آن ها دارای سایز های متفاوت برای به کار گیری آسان تر آن ها در صنعت هستند.

شمش مس

 

صادرات شمش مس

یکی از موارد ذکر شده از محصولات فلز ظروف مسی اصفهان آن است. شمش مس مکعب مستطیلی از مس خالص است که در صنایع مختلف کاربرد دارد، و با توجه به کاربرد های آن اخیراً بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. به طور کلی می توان گفت کاربرد عمده ی شمش های مس در تابلوهای برق و ژنراتور ها می باشد.

تابلو های برق دارای حجم بالایی از سیم و کابل می باشند، به کمک شمش کشی آن ها با شمش مس این حجم از بین رفته و به شکل قطعه های شمش مسی در تابلو ها خلاصه می شوند.

با توجه به تعداد معادن و میزان مس موجود در خاک کشور ما می توان گفت حدود 3% از ذخایر مس کره ی زمین در کشور ما جای دارد و این موضوع آمار چشم گیری محسوب می شود. با توجه به همین مسئله تولید انواع محصولات مس از جمله شمش آن در کشور به میزان انبوه رسیده است و خرید و فروش و صادرات آن در سال های اخیر به وفور انجام می شود.