شیشه دودی 35 درصد بهترین جا برای خوابیدن است

هر محصول تحریریه به طور مستقل انتخاب می‌شود، اگرچه اگر چیزی را از طریق پیوندهای ما خریداری کنید، ممکن است غرامت دریافت کنیم یا کمیسیون وابسته دریافت کنیم. رتبه‌بندی‌ها و قیمت‌ها دقیق هستند و اقلام از زمان انتشار در انبار موجود هستند.

رنگ آمیزی شیشه دودی 35 درصد شما را خنک نگه می دارد، از سطوح داخلی محافظت می کند و حریم خصوصی را ارائه می دهد. با یادگیری نحوه رنگ کردن شیشه های خودرو در هزینه خود صرفه جویی کنید.

رنگ آمیزی شیشه های وسیله نقلیه به استایل می بخشد، تابش نور خورشید را کاهش می دهد و فضای داخلی را خنک تر نگه می دارد. تا 99 درصد از پرتوهای فرابنفش را مسدود می کند و 90 درصد از تابش مادون قرمز خورشید (IR) را فیلتر می کند.

این به محافظت از سطوح داخلی در برابر نور خورشید کمک می کند و به کولر گازی شما اجازه می دهد کارآمدتر کار کند.

بنیاد سرطان پوست کاهش قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش را به عنوان یک دفاع موثر در برابر اشعه ماوراء بنفش، یکی از علل اصلی سرطان پوست، توصیه می کند.

در ادامه بخوانید تا یاد بگیرید چگونه خودتان فیلم رنگی پنجره را نصب کنید و صدها دلار صرفه جویی کنید.

رنگ آمیزی پنجره ها یک فیلم پلاستیکی است که روی شیشه های وسیله نقلیه شما اعمال می شود که شیشه را تیره می کند. این به کاهش انتقال نور مرئی (VLT)، مقدار نور مرئی  عبوری از شیشه کمک می کند.

رنگ ها با VLT آنها رتبه بندی می شوند. هر چه درصد عدد VLT بیشتر باشد، VL بیشتری وارد می شود.

تقریباً هر وسیله نقلیه ای که در ایالات متحده فروخته می شود به طور استاندارد با شیشه های رنگی عرضه می شود. برای ماندن در محدوده قانونی ایالت خود، مهم است که قبل از افزودن رنگ پنجره پس از فروش، VLT کارخانه را جبران کنید. قبل از انتخاب درصد VLT، قوانین ایالت خود را بدانید.