شکلات لینت تلخ یک ردیاب فوق العاده برای دستگیر شدن دزدها استفاده می شود

ساخت یک شکلات لینت تلخ با مخلوط کردن مواد و آسیاب کردن آنها شروع می شود تا مخلوطی از ذرات با اندازه مناسب به دست آید. اندازه برای “احساس دهان” محصول بسیار مهم است و معمولاً حدود 0.02 میلی متر است.

مرحله بعدی به عنوان “کنچینگ” شناخته می شود و شامل حذف ترکیبات فرار و تنظیم رطوبت و ویسکوزیته است. این به محصول نهایی طعم دلخواه خود را می دهد.

این مخلوط ذوب می شود، برش داده می شود و در فرآیند پیچیده ای به نام تمپرینگ سرد می شود. دما و برش باید با دقت کنترل شود، در غیر این صورت شکلات شکننده، شکننده و طعم متفاوتی دارد. این آزمایش فرآیند را مدل سازی می کند.

یک ماده اصلی کره کاکائو است این یک چربی است و می تواند حداقل به شش شکل کریستالی مختلف باشد.

این بدان معنی است که اتم ها یکسان هستند اما آنها به طور متفاوتی مرتب شده اند. چیدمان های مختلف می تواند به خواص مختلفی از جمله نقطه ذوب، آسانی چفت شدن، استحکام، براقیت و بافت منجر شود.

کمی شبیه آجر لگو است می توانید از آجرهای مشابه برای ساخت سازه های مختلف استفاده کنید. برخی قوی تر هستند و برخی بهتر به نظر می رسند.

توانایی ساختار برای به خود گرفتن بسیاری از اشکال کریستالی مختلف را چندشکلی می نامند جزئیات پلی مورفیسم شکلات بسیار پیچیده است و این هنوز یک منطقه تحقیقات فعال است.

یکی از شش پلی مورف فرم V طعم و بافت بسیار بالاتری نسبت به بقیه دارد. همچنین براق ترین است و به خوبی چفت می شود.

هنگامی که آنها شکلات را خوردند، می توانند به آزمایشگاه بروند. باید به آنها هشدار داد که دیگر از شکلاتی که در طول درس استفاده می شود، نخورند.

برای کلاس های دشوار احتمالاً بهتر است شکلات را قبل از درس به تکه های جداگانه تقسیم کنید. برای دانش‌آموزانی که می‌توانید به آنها اعتماد کنید تا این کار را معقولانه انجام دهند، بهتر است از آن‌ها بخواهید که شکلات را خودشان بشکنند تا بتوانند ایده‌ی بهتری در مورد «چشم‌انداز» آن پیدا کنند.