شمش مسی نول ارت برق

شمش مسی نوعی از کالاهای مهم می باشد که در صنعت های مختلف این نوع شمش مسی استفاده می کنند دارای قابلیت های بسیار بالایی می باشد شمش مسی نول ارت برق در صنعت برق از آن خیلی استفاده می شود شمش مسی در سایز و اندازه های مختلفی وجود دارد که هرکس متناسب با کار خود می تواند آن را انتخاب کند شمش مسی را می توان از کالاهای مهم در صنعت صادرات و واردات معرفی کرد که توانسته جای خود را در بازارهای جهانی پیدا کند و مشتریان زیادی را به سوی خود جذب کند ایران یکی از کشورهای برتر در تولید شمش مسی می باشد که آن را به صورت عمده تولید می کند.

شمش مسی نول ارت برق

فروش شمش مسی

فروش شمش مسی در ایران در کارخانه های بزرگ و صنعتی با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته و نیروی انسانی خبره، با استفاده از بهترین نوع چوب برای ساخت انواع شمش مسی استفاده می کنند که در مراحل مختلف تولید آن را مورد آزمایش قرار می دهند تا کیفیت آن بررسی شود و در بهترین نوع بسته بندی ها می گذارند که بر روی آنها تاریخ تولید و انقضاء، مهر استاندارد و برند شرکت سازنده درج می شود و به صورت عمده به بازار فروش عرضه می کنند تا خریداران به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

فروش شمش مسی از طریق تولید کنندگان آن در سراسر کشور انجام می‌شود که آن را با قیمت خیلی مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. ایران یکی از قطب های تولید کننده انواع شمش مسی می باشد که آن را به صورت عمده تولید می کند و در بهترین نوع بسته بندی ها می گذارد و در انبار های مخصوص نگه داری می کند بعد از طریق راه های مختلف زمینی هوایی و دریایی به کشورهای دیگر صادر می کند که با صادرات آن بهترین نوع درآمد ارزی را می توان به دست آورد و سود حاصل از فروش آن خیلی مناسب است.

برای صادرات باید سرمایه‌گذاری شود چون مراحل صادرات خیلی پیچیده است از جمله مراحل صادرات :حمل و نقل، انتقال، هزینه های ترخیص کاری، هزینه های ترخیص کالا، برگه ی خروج، هزینه های باربری، هزینه‌های تولی، د گرفتن مجوز های لازم برای صادرات، تعرفه های گمرک و غیره می باشد که باید تمام مراحل انجام شود تا صادرات صورت گیرد و از ورود و خروج کالاهای قاچاق به داخل کشور جلوگیری می شود.

برای اینکه صادرات به صورت گسترده انجام شود به تولید عمده نیاز است در نتیجه به افراد زیادی برای کار در کارخانه ها نیاز می شود و نرخ بیکاری و تورم نیز کاهش می‌یابد و به رشد اقتصادی کمک می شود.امروزه بسیاری از تاجران موفق در ایران با همکاری سایت آراد برندینگ موفق شدند که میزان صادرات شمسی را به کشورهای اروپایی گسترش دهند و از این طریق بهترین نوع درآمد میلیونی را به دست آورند.

قیمت شمش مسی با توجه به نرخ ارز مشخص می شود چون نوعی از کالاهای مهم و ارز آور می باشد که در بازارهای جهانی فروش فوق العاده ای دارد ایران بیشترین میزان صادرات شمش مسی را به کشور عراق انجام می دهد که با استفاده از ترانزیت ها و ماشین های مخصوص باربری این صادرات صورت می گیرد این روش خیلی هزینه بر نمی باشد چون از طریق مرزهای خاکی از جمله مرز مهران، پرویزخان و شلمچه میتوان این صادرات را انجام داد.

اما برای صادرات به کشورهای اروپایی از طریق راه های دریایی با استفاده از کشتی ها و لنج های مخصوص باربری میتوان این صادرات را انجام داد که این روش خیلی هزینه‌بر است اما ساده را به صورت گسترده انجام می شود. برای خرید شمش مسی می توان از دو روش مستقیم و غیر مستقیم استفاده کرد که در روش مستقیم از طریق تولید کنندگان آن می توان انواع شمش مسی را با قیمت خیلی مناسب خریداری کرد. اما در روش غیر مستقیم بین خریدار و تولید کننده یک یا چند واسطه قرار می گیرد که باعث افزایش قیمت کالا می شود.

یکی از بهترین روش های خرید به صورت مستقیم از طریق سایت های اینترنتی می باشد که خریدار غیرحضوری میتواند تمام خرید های خود را انجام دهد و درب منزل تحویل بگیرد. بیشتر مردم خریدار خود را از طریق سایت های اینترنتی و فروشگاه‌های آنلاین انجام می دهند که خیلی راحت می‌باشد خریدار بدون حضور در محل خرید می تواند کالای خود را خریداری کند و درب منزل تحویل بگیرد.

با این روش خرید دست دلالان، واسطه گرها را حذف می شود و هزینه های اضافی جلوگیری می گردد نمایندگان این مراکز معتبر به صورت شبانه‌روزی فعال هستند و پاسخگویی مشتریان خود می باشند آن ها دارای خدمات ویژه از جمله ارسال رایگان و گارانتی مرجوعی هستند چنانچه خرید آرد کالای خود ناراضی بود می تواند آن را برگشت است و هزینه خود را به صورت کامل دریافت کند.

نوعی از بهترین روش های خرید در کلان شهر های بزرگ و صنعتی می باشد که مشکل ترافیک و آلودگی هوا دارد و افراد برای انجام خریدهای خود باید زمان زیادی را تلف کند اما با خرید اینترنتی راحت در منزل با استفاده از یک گوشی هوشمند می‌تواند خریدهای خود را انجام دهند و در به منزل تحویل بگیرند برای خرید اینترنتی به هر سایتی اعتماد نکنید چون بسیاری از افراد با ایجاد سایت های جعلی هدف آنها کلاهبرداری می باشد.

به چند نمونه از این سایت های معتبر اینترنتی و شناخته شده در ایران می‌توان به سایت اتما و آراد برندینگ شاره کرد که خیلی معروف و شناخته شده است و تاکنون هیچ گونه کلاهبرداری که توسط این سایت‌ها صورت نگرفته است چون کار آنها زیر نظر پلیس فتا اداره می شود.

بسیاری از تولید کنندگان بزرگ شمش مسی کالای خود را از طریق رسانه های ملی و سایت‌های اینترنتی تبلیغ می‌کند که با این روش تبلیغات باعث می شود که مشتریان زیادی را در داخل و خارج از کشور به سوی خود جذب کنند و فروش بالایی داشته باشند برخی دیگر کالاهای خود را از طریق سایت های مختلف دیوار، شیپور و به اشتراک می گذارند و قیمت گذاری می کنند این نوع فروش نیز می‌تواند مشتریان زیادی را به سوی خود جذب کند تنوع شمش های مسی با برندهای مختلف ایرانی و خارجی در بازار وجود دارد که هر کدام دارای قیمت های مختلفی می باشند.