خرید و فروش ورق مس اصفهان

معمولاً در اصفهان نمونه های مختلفی از ورق های مسی باکیفیت تولید می شود که فعالین این حوزه جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش انواع ورق می توانند با شرکت ها و نمایندگی های عرضه کننده مس اصفهان در تماس باشند.
ورق های مس معمولا به دو صورت ورق های صفحه ای و رولی تولید و عرضه می شوند که هر نمونه از آنها دارای ضخامت ها و کاربردهای متفاوتی می باشند.
از آنجایی که ظروف مسی کیلویی دست دوم به دو صورت آلیاژی و غیر آلیاژی در صنایع و ساختمان کاربردهای فراوانی دارد، تقاضا برای انواع آن نه تنها در ایران که در تمام دنیا بسیار بالا است. البته نباید تنها به کاربرد آن در ساختمان سازی یا صنایع اکتفا کرد.

شاید عده زیادی بر این باور باشند که انواع فلزات تنها برای ساخت و ساز به کار می روند اما ذکر این نکته بسیار مهم است که فلزی مانند مس و انواع ورق های آن با ضخامت های نازک در کارهای هنری و صنایع دستی نیز کاربردهای فراوانی دارند.

کاربرد ورق نازک مسی

علاوه بر کاربردهای ساختمانی به عنوان مثال در شهر اصفهان که کارخانجات تولید مس وجود دارند، هنری مانند معرق کاری که پایه اصلی آن ورق های مسی هستند رونق و رواج بسیار زیادی دارند و هنرجویان زیادی در این رشته فعال و صنایع دستی زیادی نه تنها برای مصرف در ایران بلکه به کشورهای دیگر نیز صادر می شود.

کاربرد دیگر این ورق ها البته با ضخامت های بالاتر، ساخت شمش مس می باشند، ظروفی که به گفته کارشناسان تغذیه استفاده از آنها باعث تامین مس مورد نیاز بدن می شود و از بیماری هایی مانند سرطان معده نیز جلوگیری می کنند. بنابراین بسیاری از افراد می توانند با متمرکز شدن بر روی خرید و فروش انواع ورق مسی نازک و ضخیم برای مصارف غیر از ساختمانی و صنعتی سود مناسبی را به دست آورند. بخشی از مصرف و بازار مس که کمتر کسی به آن توجه می کند.