بزرگترین مزرعه آلو خشک خورشتی در بازار کشف شد

آلو خشک خورشتی در بازار  هرس نامیده می شوند و با مواد معدنی و ویتامین ها بسته بندی می شوند. چندین فواید سلامتی در خوردن آلو وجود دارد. شما می توانید آن را به عنوان میان وعده در شب یا صبح برای تقویت انرژی فوری بخورید.

اگرچه مصرف هرس اگر برای سالم شما مفید باشد ، چندین اسطوره در ارتباط با آن وجود دارد مانند آن فقط در زمستان قابل مصرف است و فقط برای افراد مسن مفید است.

آلو یکی از بهترین راه حل های یبوست است. خصوصیات ملین آلو خشک به شما کمک می کند تا حرکات منظم روده داشته باشید. برای مزایای ملین ، هرس را در رژیم غذایی خود قرار دهید. می توانید آن را به عنوان میان وعده بخورید یا آن را در سالاد ، دسرها یا مربا خود اضافه کنید.

آرونها سرشار از ویتامین ها ، مواد معدنی ، الیاف رژیم غذایی و پتاسیم هستند. همچنین حاوی آنتی اکسیدان ها است. این فقط برای افراد مسن خوب نیست بلکه می تواند توسط بزرگسالان و کودکان نیز مصرف شود.

طبق یک تحقیق ، مصرف 10 تا 12 آلو ممکن است برای سلامت دندانپزشکی ، استخوان و گوارشی شما مفید باشد.

انواع آلوهای غیر شیرین و فرآوری نشده حاوی غلظت بالایی از فیبر رژیم غذایی و شاخص گلیسمی پایین است. مقدار متوسط آلو توسط دیابتی قابل مصرف است زیرا باعث افزایش سرعت قند در خون نمی شود. همچنین منبع انرژی خوبی است.

این یک غذای زمستانی نیست ، می توانید آن را در طول سال بخورید. می توان آن را به عنوان میان وعده مصرف کرد. این سالم است و به شما کمک می کند تا شما را کامل و مهار کند. شما می توانید هر روز آن را با اعتدال بخورید.