با پوشیدن دمپایی نایک 20 سال جوانتر شوید

وقتی تابستان فرا می رسد دمپایی نایک حداقل سه ماه صندل پوشیدن را تضمین می کنیم دیدن پاهایتان در معرض قرار گرفتن ممکن است سوالاتی را در مورد اینکه چه چیزی ممکن است پاهایتان را ناراحت کند ایجاد کند.

کالج آمریکایی جراحان پا و مچ پا برای کمک به حفظ سلامت و شادی پاهای خود در تابستان و بعد از آن، نکاتی را در مورد مواردی که باید در مورد برخی از رایج ترین بیماری های پا و زمانی که باید به جراح پا و مچ پا مراجعه کنید، ارائه می دهد.

جراحان می‌افزایند که ریشه‌یابی زودهنگام مشکل به نتایج بهتر و زمان بهبودی کوتاه‌تر کمک می‌کند جراح پا و مچ پا شما می تواند بهترین اقدام را برای بازگرداندن پای شما به حالت سالم و راحت تعیین کند.

میتونه بونیون باشه اغلب تصور می شود که بنگ ها به دلیل پوشیدن کفش های باریک ایجاد می شوند، در حالی که در واقع یک بیماری ارثی است که با پوشیدن کفش تشدید می شود خبر خوب این است که آنها قابل درمان هستند.

درمان ممکن است فقط مستلزم نظارت بر پاها و ایجاد تغییرات جزئی در کفش باشد، یا بسته به شدت بونیون، جراحی ممکن است بهترین گزینه باشد.

در اینجا یک آزمایش وجود دارد استراحت کنید و پاها و انگشتان پا را صاف روی زمین قرار دهید اگر به نظر می رسد که انگشتان پای خود را به سمت سقف می کشید، می توانید یک انگشت چکشی داشته باشید.

انگشت چکشی تغییر شکل خمشی یک یا هر دو مفصل انگشتان پا است. این خم شدن غیرعادی می تواند هنگام پوشیدن کفش به انگشت پا فشار بیاورد و باعث ایجاد مشکلاتی شود. به دلیل ماهیت پیشرونده انگشت چکشی، باید به آنها توجه اولیه شود. انگشت چکشی بدون مداخله بهتر نمی شود.

سرطان پوست را می توان روی پاهای شما یافت در واقع، ملانوم نوعی سرطان پوست است که اغلب روی پاها یافت می شود. اگر متوجه کک و مک یا خال غیرطبیعی در هر جایی از پای خود شدید، حتی زیر ناخن پا، بهتر است آن را توسط جراح پا و مچ پا معاینه کنید. تشخیص زودهنگام کلیدی است.

اگر متوجه بزرگ شدن استخوان دردناکی در پشت پاشنه خود شدید، می‌تواند بدشکلی هاگلند باشد یا اغلب به عنوان برآمدگی پمپ شنیده می‌شود.