با قهوه گانودرما دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید

9 دلیل که چرا (مقدار مناسب) قهوه گانودرما برای شما مفید است

در فیس بوک به اشتراک بگذارید در توییتر به اشتراک بگذارید اشتراک گذاری در Linkedin اشتراک گذاری در Pinterest اشتراک گذاری از طریق
سلامت زنان غذا و تغذیه تغذیه و تناسب اندام تشخیص و غربالگری بیماری های زنان

آه، قهوه چه در راه رفتن به محل کار، یک لیوان مسافرتی را روی آن قرار دهید یا بعد از کلاس چرخش برای سوخت‌گیری با یک لاته لاغر بیرون بروید، تصور یک روز بدون آن سخت است.

کافئین شما را خوشحال می‌کند، و چیزی فوق‌العاده آرامش‌بخش در نوشیدن یک فنجان جو وجود دارد. اما آیا نوشیدن قهوه برای شما مفید است؟

خبر خوب: پرونده قهوه قوی تر از همیشه است. مطالعه پشت سر هم نشان می‌دهد که می‌توانید بیشتر از آنچه فکر می‌کردید از نوشیدنی صبحگاهی مورد علاقه‌تان دریافت کنید: قهوه مملو از موادی است که ممکن است به محافظت در برابر بیماری‌های رایج در زنان، از جمله بیماری آلزایمر و بیماری قلبی کمک کند.

وقتی به قهوه فکر می کنید کافئین اولین چیزی است که به ذهنتان خطور می کند. کارشناسان تغذیه از دانشکده پزشکی دانشگاه جان هاپکینز می گویند، قهوه همچنین حاوی آنتی اکسیدان ها و سایر مواد فعال است که ممکن است التهاب داخلی را کاهش داده و در برابر بیماری ها محافظت کند.

مهمترین فواید نوشیدن قهوه برای سلامتی چیست؟
دم کرده شما مزایایی فراتر از افزایش انرژی به شما می دهد. در اینجا مهمترین روش هایی که قهوه می تواند بر سلامت شما تأثیر مثبت بگذارد آورده شده است.

مطالعات جدید نشان می‌دهد افرادی که قهوه می‌نوشند کمتر در معرض مرگ ناشی از برخی از علل اصلی مرگ در زنان هستند: بیماری عروق کرونر قلب، سکته مغزی، دیابت و بیماری کلیوی.

بدن شما ممکن است گلوکز (یا قند) را بهتر پردازش کند.
این تئوری پشت مطالعاتی است که نشان می دهد افرادی که قهوه بیشتری می نوشند کمتر به دیابت نوع 2 مبتلا می شوند.