بادام درختی تلخ توسط موجودات فضایی به کره های دیگر صادر شد

بادام درختی تلخ را می توان به رژیم غذایی اضافه کرد تا مصرف فیبر را بدون علائم روده افزایش دهد.

وجود تجهیزات پزشکی؛ حامله؛ برنامه ریزی بارداری یا شیردهی؛ مصرف پری بیوتیک ها یا مکمل های پروبیوتیک در 4 هفته گذشته؛ مصرف غذاهای پری بیوتیک یا پروبیوتیک در 2 هفته گذشته؛ سطوح فعالیت بدنی بسیار بالا [بررسی شده توسط پرسشنامه بین المللی فعالیت بدنی (19)]؛ BMI (بر حسب کیلوگرم بر متر مربع) <18.5 یا > 29.9. یا کاهش وزن ناخواسته در 6 ماه گذشته

داوطلبان از طریق تلفن و حضوری غربالگری شدند. شرکت‌کنندگان واجد شرایط در ابتدا و انتهای دوره مداخله 4 هفته‌ای برای جمع‌آوری داده‌ها و نمونه‌ها، و در یک زیرگروه، اندازه‌گیری WGTT را در بازدیدهای مطالعه شرکت کردند.

تمام بازدیدهای مطالعاتی در واحد تحقیقات متابولیک، کینگز کالج لندن انجام شد.

در ابتدا، شرکت‌کنندگان به‌طور تصادفی برای دریافت بادام کامل (56 گرم در روز)، بادام آسیاب شده (56 گرم در روز)، یا مافین میان وعده کنترل همسان با انرژی (2/d) با استفاده از بلوک‌های تصادفی با اندازه بلوک 6 تقسیم شدند.

تصادفی سازی توسط یک محقق مستقل با استفاده از یک وب سایت تصادفی سازی (www.sealedenvelope.com) با جنسیت (مرد، زن)، سن (18-30، 31-45 سال) و تمایل به انجام اندازه گیری WGTT (بله، خیر) انجام شد. )

به عنوان متغیرهای طبقه بندی. تخصیص ها از محققان مطالعه در پاکت های مهر و موم شده مات که فقط پس از تکمیل اندازه گیری های پایه باز می شدند، پنهان شد.

کور کردن شرکت کنندگان به مداخله به دلایل متعدد امکان پذیر نبود: بادام به راحتی قابل شناسایی است. طراحی یک دارونما مشابه بادام، اما بدون هیچ جزء فعال غیرممکن بود. و لازم بود شرکت کنندگانی که آلرژی/عدم تحمل یا بیزاری به بادام داشتند حذف شوند.

با این حال، تمام تلاش‌ها برای پوشاندن شرکت‌کنندگان به مداخله واقعی با تبلیغ کارآزمایی به‌عنوان «محاکمه جایگزینی میان‌وعده» برای آزمایش تأثیر انواع غذاهای میان‌وعده بر سلامت روده و اجتناب از هرگونه ذکر بادام در مواد تبلیغاتی انجام شد.

محققان نسبت به تخصیص مداخله برای تجزیه و تحلیل داده ها از طریق رمزگذاری مجدد داده های شرکت کنندگان کور شدند.