استفاده لوله و اتصالات پارس پلاست شهرداری ممنوع اعلام کرد

لوله و اتصالات پارس پلاست زیادی برای انتخاب وجود دارد، و هنگامی که مشکلی در سیستم لوله کشی شما پیش می آید، باید مطمئن شوید که اتصال مناسب را در دسترس دارید.

همه انواع اتصالات لوله کار منحصر به فردی دارند و یافتن پیوند ضعیف یا اتصالات اشتباه برای یک ساخت و ساز خوب ضروری است. در حالی که همه اتصالات لوله باید محکم، انعطاف پذیر و فشرده باشند، موفقیت نهایی آنها به انتخاب مناسب برای سیستم بستگی دارد.

برای کمک به شما در انتخاب اتصالات لوله، انواع متداول اتصالات لوله و نحوه بهترین استفاده از آنها برای خطوط تامین آب سرد و گرم را به اشتراک می گذاریم. برای شروع آماده اید؟ بیایید درست شیرجه بزنیم.

اتصالات لوله یک اتصالات رزوه ای است که به ساخت پیکربندی های مختلف لوله کشی کمک می کند.

انواع مختلف اتصالات لوله لوله کشی در اشکال و اندازه های مختلفی از جمله اتصالات y، کوپلینگ، کاهنده، سه راهی و زانویی وجود دارند. اتصالات لوله به هر شکلی که باشد به لوله ها و لوله ها برای جداسازی تجهیزات و همچنین بستن یا آب بندی لوله متصل می شود.

وقتی صحبت از لوله کشی و لوله کشی به میان می آید، دو شکل وجود دارد – اتصالات مردانه و اتصالات زنانه. تفاوت بین این دو بسیار ساده است – رزوه های نر از اتصالات لوله کشی نصب می شوند، در حالی که رزوه های ماده در داخل یک اتصالات لوله رزوه دار تعبیه شده اند.

با این اشکال مختلف، می توانید لوله ها را به دو صورت پیکربندی کنید:

این لوله‌ها با استفاده از آستین‌ها، یک لوله را به راحتی در یک لوله می‌لغزند لوله ها به هم رزوه می شوند و اتصالات و لوله ها را با این محلول رزوه ای متصل می کنند.

این دو شکل برای تعدادی از پیکربندی‌های لوله‌کشی به خوبی کار می‌کنند، و اطمینان می‌دهند که لوله‌های شما به درستی برای یک سیستم خوب کار می‌کنند.