استفاده از اسکاج جهیر در ساخت کشتی های مسافربری موجب غرق شدن آن ها شد

اسکاج جهیر نصف شده من را هیچ کس نمی تواند با اسفنج های ظرفشویی اشتباه بگیرد و من احساس راحتی می کنم که آنها به استفاده از آنها روی ظروف یا در آشپزخانه ادامه نخواهند داد.

من بدم نمی آید از اسفنج های قدیمی برای تمیز کردن کارهایی استفاده کنم که شامل چیزی نیست که مستقیماً از آن می خوریم.

من این اسفنج‌های تعیین‌شده را زیر سینک آشپزخانه یا حمام قرار می‌دهم و حدود یک هفته دیگر از آنها استفاده می‌کنم. به همان دلایلی که شستن ظروف با اسفنج آسان تر است، برخی از کارهای تمیز کردن با اسفنج ساده تر هستند.

به عنوان مثال، من شستشوی شبانه سینک آشپزخانه را با قسمت زبر اسفنج انجام می دهم. استفاده از همان قسمت اسکرابی برای تمیز کردن گهگاه کره های خمیر دندان خشک شده و سایر باقی مانده ها و کثیفی های سینک حمام نیز کارآمدتر از استفاده از پارچه است.

وقتی نوبت به تمیز کردن درهای دوش شیشه ای می رسد، از داشتن یک اسفنج بسیار خوشحالم. هنگامی که سرکه سفیدم را روی درها اسپری کردم و سپس Dawn Powerwash را انجام دادم و اجازه دادم بنشیند، یک اسفنج خیس شده در آب به شستشوی سریع محصولات تمیزکننده کمک می‌کند، در حالی که قسمت ساینده‌تر به من اجازه می‌دهد تا با کف صابون سرسخت برخورد کنم.

شاید به خاطر داشته باشید که چند ماه پیش کیچن گفت که اولین کاری که باید با یک اسفنج جدید انجام دهید این است که آن را از وسط نصف کنید.

اگر اسفنج‌های خود را قبل از استفاده از آن‌ها برش می‌دهید، دیگر نیازی به بریدن آن‌ها ندارید  فقط مطمئن شوید که سیستمی دارید که اسفنج‌های کثیف را از کار تمیز کردن ظرف دور نگه دارد.

اکثر اسفنج‌ها به اندازه‌ای بزرگ هستند که نصف شدن را تضمین می‌کنند – چه قبل از استفاده یا بعد از استفاده – تا بتوانید حتی بیشتر از آنها استفاده کنید.